Zaključna prireditev 2.del

 

Skoraj celoletno praznovanje se je s to prireditvijo zaključilo. Počaščeni smo bili, da so bili na njej prisotni vabljeni gostje: župan Anton Luznar, podžupan Matej Šubic, svetovalka za družbene dejavnosti Martina Logar, prvi ravnatelj France Dular in njegov naslednik Andrej Jemec.

Ste si natančno ogledali sceno? Sence obrazov na zavesi so pravi obrisi otrok, ki to šolsko leto obiskujejo Antonov vrtec. V naš vrtec je bilo do sedaj vpisanih okoli 280 otrok. Vsak je nekaj posebnega, edinstvenega, je pravi Božji dar. Nekateri so postali tudi slavni, npr. smučarji skakalci bratje Peter, Cene in Domen Prevc.

Želimo si, da bi vrtec še naprej uspešno dopolnjeval družinsko vzgojo na temelju krščanskih vrednot in da bi vsak, ki bo prestopil prag naše hiše, začutil toplino in sprejetost.

Hvaležni smo vsem donatorjem, ki so nam omogočili, da je bilo praznovanje slovesno in vsebinsko bogato.

Nežka Čufar

1AA2AA3AA4AA5AA6AA7AA8AA9AA10AA11AA12AA14AA15AA16AA17AA18AA